Kullanıcı Yorumları

QL egzama şampuanı kullananların seboreik dermatit hastalığının hangi oranda azaldığı veya arttığı ile ilgili deneyimler sayfamızda yer almaktadır. İlk kullanımdan itibaren görülen olumlu etkiler ve yan etkiler gerçek kullanıcılar tarafından yazılı olarak bildirilmektedir. Firmamızdan ürünü satın alan kullanıcılarımızın tamamına pozitif ve negatif yorum yapma şansını verdiğimiz için özgür ve hür iradeleri ile QL seboreik dermatit şampuanını değerlendirebilmektedirler.

Egzama şampuanını kullananların yorumları arasında yüksek oranda memnuniyet bulunurken, her üründe olduğu gibi olumsuz değerlendirmelerde yer almaktadır. Sizde takdir edersiniz ki, ilaç kategorisinde yer alan bir ürün olmadığı için her insanda aynı etkiyi göstermesi beklenemez. Bundan dolayı ql şampuanı kullanıpta şikayetlerini dile getiren müşterilerimiz içinde koşulsuz şartsız para iadelerini gerçekleştirerek mağduriyetlerini ortadan kaldırmış oluyoruz.

QL egzama (seboreik dermatit) şampunı kullananların gerçek yorumları

QL markasına ait tarafsız kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra sizde öneri ve görüşlerinizi bizlere iletebilir, diğer kullanıcılarımızın ürün ile alakalı aklına takılanlara cevap olabilirsiniz. Kullanım esnasında küçük tavsiyeler, öneriler veya dikkat edilmesi gereken hususları bildirebilirsiniz. Bu sayede sayfamızın ziyaretçileri olumlu deneyimler kazanarak başına gelen seboreik dermatit hastalığını kolay bir şekilde atlatmasına yardımcı olabilirsiniz.

Saç egzamasının yanı sıra kepeklenme ve dökülme gibi sorunlarda seboreik dermatit hastalığının bir parçası olduğu için bu platformda tartışma bölümünde yer almaktadır. Saç derisindeki zararlı egzama mantarları temizlenirlenirken, kıl köklerlinin hasar görmesinden dolayı saç tellerinin dipten koparak döküldüğü kullanıcılar tarafından beyan edilmektedir. Bu tarz bir sorun ile karşı karşıyaysanız seboreik dermatitin yanı sıra ufak komplikasyonlara da çözüm bulabilirsiniz.

Şimdi o zaman dilerseniz gelin; hafif kaşıntılarla başlayan saç ekzamasının nasıl ortadan kaldırıldığı, hangi eczane ürünlerinin kullanılması gerektiğini ve ne kadar süre tedaviye devam edildiği ile ilgili tüm detayları kullanıcılarımızdan dinleyelim.

Mehmet Tanır: Akdeniz Üniversitesi Dermatoloji uzmanları tarafından üretildiğini sitenizde yazan kullanıcı yorumları sayesinde öğrendim ve hemen sipariş verdim. Ürünler elime ulaşır ulaşmaz tavsiye edilen kullanım talimatına göre kullanmaya başladım. 7 gün boyunca günde 2 defa yıkayarak verilen süre doğrultusunda şampuanı saçımda beklettim. Sonuç gerçekten çok inanılmaz ve başarılıydı. 6 aydır geçmeyen kaşıntıları ve kızarıkları bir hafta içerisinde tamamen yok etti. Kesinlikle şunu söyleyebilirim, bu zamana kadar kullandığım en iyi egzama şampuandır.

Fatih Avcı: Yoğun kepeklenmeyle başlayan seboreik dermatit hastalığımı QL egzama şampuanı ile tedavi ettim. Doktorum Hakan Bey’in tavsiyesi ile eczaneden satın almıştım. Eczanelerde satılan egzama şampuanları arasında olan en pahalı üründü fakat bitkiseldi ve bir çok faydasını da gördüm. Kimyasal olan kenozal, Ketoral gibi yan etkileri de yoktu. Saç ekzamamı bir ayda iyileştirdikten sonra saçlarımın daha gür ve canlı çıktığını farkettim.

Duygu Eser: Arkadaşlar size bir sır vereceğim lütfen toplanın. Hayatınıza kabus gibi giren ve ne kullanırsanız geçmek bilmeyen seboreik dermatit ile baş başa kaldıysanız sizlere tek bir önerim var. İçeriğinde 26 farklı etken madde barındıran ve Avrupa’nın en etkili egzama şampuanı seçilen Quality Life QL markasıdır. QL seboreik dermatit şampuanını kullanmadan önce kozmetik marketlerde ve eczanelerde satılan tüm climbazole ürünlerini denedim. Hiç biri istediğim sonucu elde etmemi sağlamıyor ve kısa süreli etki ediyor. Bundan dolayı belirli bir süre kullandıktan sonra hayatınızdan egzamayı çıkarmanız için QL şampuan haricinde hiç bir üründen fayda görmeyeceksiniz.

50’den fazla markanın egzama şampuanını kullanan biri olarak şunları söylemek istiyorum; eczaneler başta olmak üzere sattıkları seboreik dermatit şampuanlarının hiç biri işe yaramıyor. Çünkü egzama mantarını öldürebilecek klimbazol etken maddesini pahalı olduğu için çok az miktarda kullanıyorlar ve istenilen sonuç elde edilemiyor. Akdeniz üniversitesinin ürünü olan QL markasında ise Sağlık Bakanlığının belirlediği en yüksek oranda klimbazole yer aldığı için gerçek egzama tedavisinde işe yaradığını kanıtlamaktadır. Bizzat ben başta olmak üzere, çevremde ne kadar seboreik dermatit hastası var ise Ql sayesinde bu hastalığı yendik.

İpek Oruç: 2 yıldır bitmek bilmeyen kaşıntılarımdan dolayı Celal Bayar Hastanesinde ki cilt ve deri hastalıkları uzmanına muayene oldum. Yapılan tetkit sonuçlarına göre yağlı egzamamın olduğunu ve buna bağlı olarak pullaşmaların meydana geldiğini söyledi. Deri tabakasından yağlı egzamayı ayırarak pullanmayı durdurabilmek için QL markasının egzama ve kepek şampuanını kullanmamanı önerdi. Düzenli olarak 15 gün boyunca kullandığım zaman hızlı ve kesin sonuç alacağımın garantisini verdi. Çünkü, Akdeniz üniversitesi tarafından üretilen bir ürün olduğu için etki konusunda %100 garanti verdiklerini söylediler. Verilen talimatlar üzerine bende düzenli olarak 20 gün boyunca kullandım ve seboreik dermatit hastalığımı QL sayesinde yendim.

İsmail Bey İstanbul: Google arama motorlarında egzama şampuanı kullananların bireysel yorumlarını araştırırken sürekli QL adı altında bir üründen bahsedildiğini gördüm. Kullanan her 10 kişiden 9’unun seboreik dermatit hastalığını 30 gün içerisinde tamamen geçirdiği yönde söylemlerde bulunuyorlardı. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için eczacı arkadaşıma sorduğum zaman daha detaylı bilgi aldım. Türkiye’de üretilen en zengin içeriğe sahip seboreik dermatit ilacıymış. Antalya Akdeniz Üniversitesi Teknokentinde üretilen ve geliştirilen bir ürünmüş. Bundan dolayı sağlık alanında bir çok markadan daha etkili olduğunu söyledikleri için deneme fırsatını verdim.

Kafa tasamın yüzde seksenine yayılmış bir kızarıklık mevcuttu. Kaşıntılarla beraber bir çok yerde saçlarımın dökülmesinden dolayı açılmalar vardı. İlk bir hafta boyunca günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere kullandım. 2. haftaya geçtiğimde ise sadece akşamları yatmadan önce kullandım. Geriye kalan 3. ve 4. haftalarda ise 2 günde veya 3 günde bir temizleyici şampuan niyetiyle kullanmayı bitirdim. Tüm bu aşamalarda ise şu sonuçları elde ettim;

  1. Hafta Sonunda: Saç derimde ki kızarıklıkların tamamı gitti ve kaşıntılar durdu.
  2. Hafta Sonunda: Egzama yaralarım tamamen iyileşti ve saç derim sağlıklı haline kavuştu.
  3. Hafta Sonunda: Saç dökülmelerim %99’a kadar durdu ve dökülen saçlarımın yerine yeni kökler çıkmaya başladı.
  4. Hafta Sonunda: QL şampuan sayesinde saçlarım eski sağlığına kavuştu ve bir daha karşılaşmamak üzere seboreik dermatiti kafamdan attım.

Gürsel Balcı: Ql egzama şampuanı kullananların yorumlarına güvenerek 3 kutu sipariş verdim. Allah sizden ve bu ürünü çıkaran razı olsun diyorum. Kepekten, dökülmeden ve kaşıntıdan insan içine çıkamaz duruma geldiğimde beni bu hastalıktan kurtardınız. Bu zamana kadar seboreik dermatit saç ekzaması için 1000 TL’nin üstünde para harcadım ama hiç biri ekzamamı tamamen tedavi etmemişti. Şu anda tekrardan saçlarımda ekzama başlasa ve QL Quality Life şampuanının 500 TL’ye satıldığı görsem yine alır kullanırım. Göreceğiniz etkiyi bu benzetmemle daha kolay anlayabilirsiniz.

Ufuk Karapınar: QL egzama şampuanını eczaneden pahalıya aldım ama keşke internet üzerinden uygun fiyatlara alsaymışım diyorum. Sitenizde 3 kutu ve 2 kutu kampanyanız mevcutken ben bir kutuya 200 TL para verdim. Kargo süreci uzun sürer, geç gelir diye bir an önce tedaviye başlamak istemiştim. Halbuki 1 ile 2 gün içerisinde hızlı teslimat gerçekleşiyormuş. Bu da bize bir ders oldu. 🙂 Size tavsiyem daha uygun maliyetlere resmi satış sitesinden almanız olacaktır. Ben eczanede görmeden almam, maddiyat sorun değil diyenler için bir şey diyemem.

Sevilay Şen: QL seboreik dermatit şampuanını çocuk doktorumuzun önerisi ile aldık. 7 yaşında ki oğlumun kulak arkası ekzaması için kullandık ve çok iyi geldi. Eczanelerde satılan ekzama şampuanlarının çoğu kimyasal olduğu için 18 yaşın altında kullanılması yasakmış. Bundan dolayı diğer markalar için tavsiye de bulunamacağım fakat bitkisel içerikli QL şampuan oğlumu büyük bir hastalıktan kurtardı. QL şampuanı saç derisinin bağışıklık kazanabilmesi için 90 gün boyunca kullanmaya devam ediyoruz. Buraya kadar her etki mükemmel ve gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor.

1 yorum

  1. Tereddüt ederek aldım. 14 yasindaki kızım için kullandim. Dermatit için bir sürü ilac sampuan kullandik hic biri bu kadar kisa sürede etki etmedi. Ilk yıkamada kasinti pullanma geçti. 2 haftadir kullanıyoruz tekrar etmedi.Sampuandan cok memnun kaldik teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*